Budowa Nowego Kościoła

Kategoria: Nowy Kościół Opublikowano: sobota, 30 kwiecień 2011 Agnieszka Malicka Drukuj E-mail

Pragnienie budowy murowanego Kościoła jest obecne w sercach naszych Parafian od bardzo dawna. Z Bożą pomocą udało się to dzieło zapoczątkować i w Tanowie przy ul. Szczecińskiej powstanie nowy Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Ofiarność parafian i zaangażowanie ks. Proboszcza sprawia, że prace, choć powoli, idą do przodu.

Przed nami wiele prac, dlatego prosimy wszystkich o duchowe oraz finansowe wsparcie. Wszystkim ludziom dobrej woli serdecznie dziękujemy za życzliwość.

Jeśli ktoś zechciałby nam pomóc finansowo i złożyć ofiarę na budowę naszego Kościoła, to może to uczynić na poniższe konto:

Parafia Rzym-Kat Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tanowie.

ING Bank Śląski 67 1050 1559 1000 0090 7682 7493.

Darowiznę można odliczyć od podatku w rozliczeniu rocznym.

Kliknij w poniższy link, aby go otworzyć:

1. Budowa Kościoła w Tanowie - kronika maj 2018 - fundamenty/stan zero

2. Budowa Kościoła w Tanowie - kronika styczeń 2018 - ławy fundamentowe

3. Budowa Kościoła w Tanowie - kronika listopad 2017 - zdjęcie humusu

4. Budowa Nowego Kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tanowie - projekt zdjęcia, informacje

5. Budowa Kościoła w Tanowie - Kronika październik 2017 - ogrodzenie terenu

6. Darowizna kościelna a ulga podatkowa