Ogłoszenia Duszpasterskie na Trzecią Niedzielę Wielkanocy.

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: sobota, 14 kwiecień 2018 Agnieszka Malicka Drukuj E-mail

1. Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.

2. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury Słowa Bożego, a także do wzięcia udziału w Kręgu Biblijnym w środę po Mszy Św.

3. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.

4. Dzisiaj o godzinie 15.00 na Jasnych Błoniach w Szczecinie wyruszy „Marsz dla życia”. Zachęcam, by wziąć udział w tym wydarzeniu.

5. Bóg zapłać, za wszelki wsparcie finansowe Naszej parafii. Budowy nowego kościoła i domu parafialnego.

6. Niech Zmartwychwstały oświeca swoim słowem każdy dzień życia solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.