Ogłoszenia Duszpasterskie 6 stycznia 2019r.

Opublikowano: sobota, 05 styczeń 2019

ogloszenia lepszeUroczystość Objawienia Pańskiego

1.  W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Dzisiaj możemy też wesprzeć misyjne dzieła Kościoła.

2. Zgodnie z dawnym zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego.

3. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Plan kolędy dostępny jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej.

4. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 15.00.

5. Przypominam, że podczas wizyty duszpasterskiej Msze Św. od poniedziałku do piątku o godz. 15.00 a w sobotę o godz. 12.00. Można zamówić intencję podczas wizyty duszpasterskiej.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Zostały przygotowane cytaty z Pisma Świętego, zachęcam do wylosowania Słowa Bożego. Niech przyswietla nam Ono przez cały rok 2019.

7. Solenizantom i jubilatom nadchodzących dni życzę pokoju serc oraz Bożej opieki na codziennych drogach życia.