List Rady Budowlanej

Kategoria: Nowy Kościół Opublikowano: poniedziałek, 26, grudzień 2011 Magdalena Grąbczewska

Szanowni Państwo!

My członkowie Rady Budowlanej, będący przedstawicielami całej naszej wspólnoty parafialnej – wspierającej  Księdza Proboszcza w dziele budowy kościoła w Tanowie, pragniemy Drodzy Współparafianie i Sąsiedzi, zdać Wam sprawozdanie z dotychczasowych dokonań i poinformować o planach dalszych działań związanych z budową nowej świątyni pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, w naszej miejscowości;

Zbudujemy

Kategoria: Nowy Kościół Opublikowano: poniedziałek, 20, grudzień 2010 Magdalena Grąbczewska

...Chociaż nie jestem wśród was, na co dzień, jak bywało przez tyle lat dawniej - to przecież noszę w sercu wielką troskę. Wielką, ogromną troskę. Jest to, moi drodzy, troska o was. Właśnie dlatego, że od was zależy jutrzejszy dzień...

/Jan Paweł II /

W dniu 22 listopada 2010 r. o godzinie 12.00 został podpisany Akt Notarialny, który daje  naszej  Parafii prawo własności do działki budowlanej 297/12 o powierzchni 3262 m2.

Działka ta przeznaczona  będzie pod budowę kościoła w centrum Tanowa. W tym miejscu w przyszłości wybudowany zostanie Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Przed nami wielkie zadanie. Dlatego proszę wszystkich parafian o modlitwę, oto by kościół mógł powstać w Tanowie jak najszybciej. Przedsięwzięcie to wymaga także wsparcia finansowego. W celu realizacji tego zadania zostało utworzone specjalne konto parafialne:

Parafia Rzym-Kat Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tanowie:

ING Bank Śląski 67 1050 1559 1000 0090 7682 7493