Ogłoszenia Duszpasterskie na Piątą Niedzielę Wielkanocną.

Opublikowano: sobota, 18 maj 2019
ogloszenia lepsze1. Przykazanie miłości pozostawione przez Chrystusa swoim uczniom po wszystkie wieki będzie ożywiało wspólnotę Kościoła. Współczesnemu światu potrzeba wyraźnego świadectwa i nowej inspiracji, jaką ludzie wiary odnajdują nieustannie w słowach Mistrza. 

Czytaj więcej...

Ogłoszenia Duszpasterskie na Czwartą Niedzielę Wielkanocną, Dobrego Pasterza.

Opublikowano: niedziela, 12 maj 2019
ogloszenia lepsze1. Niedziela Dobrego Pasterza ukazuje nam Chrystusa zatroskanego o zbawienie wszystkich, których powierza Mu Bóg Ojciec. Szczególnym znakiem tej pasterskiej miłości są Sakramenty Św., których sprawowanie Chrystus pozostawia swoim uczniom i ich następcom.
 

Czytaj więcej...

Ogłoszenia Duszpasterskie na Trzecią Niedzielę Wielkanocną.

Opublikowano: sobota, 04 maj 2019
ogloszenia lepsze1. Wiara w zmartwychwstanie Chrystusa staje się naszym udziałem dzięki świadectwom przekazanym nam na kartach Nowego Testamentu. Rozpoczynający się dzisiaj Tydzień Biblijny jest dla nas zachętą do częstszego sięgania po Pismo Święte, które jest niewyczerpanym źródłem mądrości i przewodnikiem na drogach wiary. 

Czytaj więcej...

Ogłoszenia Duszpasterskie Na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

Opublikowano: poniedziałek, 29 kwiecień 2019
ogloszenia lepsze1. Wyjątkowość drugiej niedzieli Wielkanocy najlepiej oddają słowa zaczerpnięte z „Dzienniczka” św. Faustyny: „Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego. W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski” (Dz. 299, 699).
 

Czytaj więcej...

Ogłoszenia Duszpasterskie Poniedziałek Wielkanocny, 22 kwietnia 2019r.

Opublikowano: poniedziałek, 22 kwiecień 2019
ogloszenia lepsze1. Trwa oktawa uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte dzisiaj według porządku świątecznego. Zapraszam do udziału w Eucharystii, także w pozostałe dni oktawy.
 
 

Czytaj więcej...