Ks. Proboszcz

 

z dniem  17 marca 2013. administratorem na pełnych prawach Proboszcza mianowany został Ksiądz Marcin Madej.

Ksiądz  Marcin  Madej ur. 24.08.1976r. w Kraśniku, woj. lubelskie. Ukończył szkołę podstawową w Annopolu, a następnie Technikum Mechaniczne w Annopolu. Po maturze w 1996r. wstąpił  do Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Święcenia kapłańskie  otrzymał w 25 maja  2002r. z rąk Księdza  Arcybiskupa Zygmunta Kamińskiego.

Pracował jako wikariusz  w Pełczycach   w okresie od 24. 06. 2002r. do 20.01.2004r., Kamieniu  Pomorskim od  20.01.2004 do 3.10.2007 r., Krzęcinieod  03.10.2007 r. do 25.08.2009 r, , w Policachod 26.08.2009 r. do 18.03.2011 r. oraz w Szczecinie w Sanktuarium Matki   Bożej Fatimskiej od 19.03.20011 r. do 16.03.2013 r..

Dekretem z dnia 17 marca 2013r. został  mianowany administratorem z prawami  proboszcza w parafii pw. Najświetszego  Serca Pana Jezusa w Tanowie.